| MusicFan_6770 a întrebat:

Voi la ce fel de chitara ati canta daca ati avea? Electrica/acustica?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

La cea acustica.
Mi se pare ca suna mai frumos si... cand canti o melodie pe ea e mai emotionanta (cred eu) decat cea electrica.

11 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Am acustica dar se cam pune prafu pe ea...

| ImmortalQueen a răspuns:

Eu am electrica si e foarte buna. Dar ar as prefera sa cant la o chitara acustica chiar daca imi place si cea electrica.

| CandyTetris a răspuns:

Semiacusticahappy

| Happiness_8100 a răspuns:

Eu mi-as lua electircahappy
Desi o prefer pe cea acustica,mai bine iei una electrica pentru ca o poti seta,sa sune ca cea acustica, si pe langa asta are mai multe feluri de a suna, asa ca mai bine iti iei una care stie sa faca mai multehappy
Succes:*

| aLixx a răspuns:

Acustica.

| SoNevable a răspuns:

Bună,
Electrică.
Pa,pa!

| AxxyAlexandra a răspuns:

Eu am chitara acustica.happy
Doar ca nu prea cant la eahee hee

| USAGirl a răspuns:

Eu cant la electrica

| EuDuDa a răspuns:

De fapt la acustica

| ana_2989 a răspuns:

Cel mai frumos cantec este cand canti la chitara acustica...e superb crede-ma...

| ana_2989 a răspuns:

Sincera sa fiu mie imi place mult mai mult chitara acustica se aude superb crede-ma