| YumiSukinanda a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata? Dar cea care o urati cel mai mult?

8 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Hm,mănânc cam orice, înafară de hamsii, la care-s alergică deși mor după ele, și dovleceii, pe care-i "înghit mai greu".

| Reiikó a răspuns:

Imi plac toate in afara de melci...ii urasc...

| JokerV a răspuns:

Mancarea mea favortia ari fi piept de pui cu o salata, urasc fast-food niste rahaturi pline de calorii intr-un cuvant bombe calorice, se mai mira lumea de e asa plina de copiii supraponderali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carne fripta, pasare sau vitel si legume la gratar. Nu imi plac mancarurile gatite, cele grase in special

Răspuns utilizator avertizat
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Mancarea mea preferata este "Cartofii prajiti" si urasc "Tocanita de ciuperci" sau orice legat de ciuperci.

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

1.Urasc persoanele care isi pun numele gen alifrumusika,dollyprintesa,alinbossutau,karinabebelusa, melypisicuta, mai bine bagai unu gen olgaoligofrena, hannahhysterica, deliadelirata, oanamarijuanna...
2.ador carnea de porc
3. urasc carnea de scroafa
4.ai face bine sa nu-ti bagi nasu(de scroafa) in oala mea si sa-mi bagi vreun comentariu la asta happy O zi buna ba doresc smug

| lola9 a răspuns:

Imi place pizza si urasc ciorba de urzici