| nmipbjtaboss123 a întrebat:

Care este materia voastra preferata? Dar cea pe care o urati? =D

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Preferate: desen pictura modelaj
Detestate: mate,fizica,chimie, istorie, sport, biologie, franceza si as putea continua la infinit...

19 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Chimia.N-o suport pe profa de fizica, materii nu urasc.Sunt de acord cu BlackBirds. Dupa 10 ani tot ce stiu sunt niste cunostinte in materie de chimie care au avut ca motivatie un video cu nitroglicerina de pe net...
A...stai asa.Ba da, urasc ceva. Urasc franceza.La cat de bine ma impac cu ea mi-au amintit raspunsurile de aici ca exista.

| FemeiaPisică a răspuns:

Singura materie la care am învăţat cu plăcere este biologia, deci este materia mea preferată.
Nu îmi place chimia şi orele de modul.

| Doub a răspuns:

Istoria, romana, germana si franceza.
Logica, geografia.

| AirănMeidăn a răspuns:

Preferata... hm, probabil engleza. Da, engleza
Cat despre cea pe care o urasc : chimie, fizica (asa si asa), romana, tehnologie, muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Esti a 8a de faci tehnologie sau esti la un profil anume?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Prima varianta

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aaa
Ce fraiera... dai evaluare nationala anul asta tongue

P.S: ce-ai facut la simularea de la mate?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine dar si rau

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie nu mi-a placut niciuna. Toate mi s-au parut naspa si plictisitoare.
Eu am invatat intodeauna pentru nota, dar nu mi-a starnit interesul sa invat de placere.
Iar daca am urat cu adevarat vreo materie, a fost din cauza profesorului. De obicei era unul care iti impunea sa inveti, era mereu stresat, toata scoala era speriata de el si dadea note mici.
Sistemul nostru de invatamant e un căcat. Nu se poate ca dupa 12 ani, sa iesi de pe bancile scolii nestiind nimic. Sau daca stii, e ceva ce ai facut cu doua luni in urma.
Iar cei ce au cultura generala, n-au invatat la scoala, ci siguri, ori de pe internet, ori de prin carti.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Preferate: matematica, romana, engleza, biologia, fizica si geografia
Urăsc: Ed. Tehnologică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am 2 preferate : mate si chimie.
Cele pe care le urasc : geografia, istoria, desenul, romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata: matematica desi sunt varza, nu stiu nimic
Ce pe care o urasc: muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am una preferata. Sunt echilibrat. Imi plac romana, franceza, istoria, matematica, biologia si sportul. La fizica si chimie nu sunt bun.

| lBroken69 a răspuns:

Materia preferata. Pauza sau sportul.
Pe care o urasc? Tehnologia.

| Morenna10 a răspuns:

Ador mate, urasc sportul

| Vlach a răspuns:

Preferata: Geografia
Pe care o urasc: Niciuna happy

| Ciumpi35 a răspuns:

Preferată: Pauza; Nu urăsc nici o materie.

| BizSinir a răspuns:

Preferata: niciuna... sunt unele care imi plac, dar nu atat de mult incat sa spun ca-s preferatele mele
Cea pe care o urasc:informatica-sper sa nu raman corigent =D

| Georgeeeee a răspuns:

Prefer istoria si urasc matematica, fizica, chimia si biologia