| danyyyel a întrebat:

Care este melodia sau melodiile care va caracterizeaza, care va aminteste motivul pentru care traiti si treceti prin toate necazurile...
Ale mele sunt: Eleventyseven - My space
Eleventyseven - Here with me...
Puteti da ultimul raspunssul la aceasta intrebare... daca v'ati exprimat asa cum simtiti luati fundita sigur...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe. Dar cel mai mult Linkin parca vs Jay-z - Numb/Encore. Sau remember the name - Fort Minor

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Holograf-dincolo de norisadsad.

| antonius74 a răspuns:

Nickelback-If today was your last day (altii isi traiesc azi ultima zi si se roaga pentru inca una, eu ma plang ca inca mai traiesc...ma mai trezeste la realitate)
Pink-So what? (si ce, inca sunt cine sunt, nu?)
Eminem-Beautiful (nu lasa pe nimeni sa-ti zica ca esti mai prejos decat esti cu adevarat)
Hannah Montana-Let's get crazy (traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima)
Jordin Sparks-Battlefiled (ma mai consoleaza in dragoste...)
PUR-Wunsche (imi place, pur si simplu. Ma binedispune stiind ca mai exista persoane care canta despre voluntariat si chestii din astea)
Michael Jackson-Beat it (cand sunt nervos ma calmeaza ritmul ei alarmant)

| mcrenma a răspuns:

Soul eater-paper moon
rise agains-long forgotten sons
FLCL-little busters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodii de suflet ar fi multe...
blaxy girls- da(pop cred) (Cu asta m-am razbunat pe fostul meu prieten )
hawthorne heights -decembers (pop)(pur si simplu o iubesc )
dj aligator - close to you (dance)( cu asta trec peste momentele de melancolie
hawthorne heights - this is who we are (punk rock)( we never coming back...
sad)
astea imi vin in minte acum... dar mai sunt multe happy