| ღNameღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti, sa nu raspunda nici o fata.
Baieti...pe voi cand va pareste persoana iubit cum va simtiti...sigur nu va simtiti mai rau ca noi, dar cum?
Foarte suparati, va vine sa muriti, treceti usor peste asta si cautati alta iubita super repede, nu va pasa deloc, sau altceva.
Ce simtiti?
Va pare rau?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu mai caut alta prietena pentru ca mi-am dat seama ca sunt curve si nu se merita sa mai pierd timpul cu ele. Mi-a cazut rau cand am pus capac fostei prietene si acum ma simt mai bine.

| sebastyancuidiny a răspuns:

Paaai, sa fiu sincer difera de la baiat la baiat...eu unu trec de usor peste, zic asta e bla bla. In schimb am vazut destul de multi ora ora 5 la pr0tv ca au vrut sa vada daca pot zbura, asta dupa ce i-a parasit iubita. Sper ca te-am ajutat.

| Cristi1998 a răspuns:

Ne simtitm si noi rau crede-mawinking funda?big grin

| DeathIncarnate a răspuns:

Cum adica sa imi vina sa mor?rolling on the floor))))))))ce vorbesti soro, mai sunt si alte fete pe lume daca aia nu vrea sanatate

| Musuic a răspuns:

Depinde de fiecare baiat in parte. de exemplu de cand nu mai sunt impreuna cu ea adica de 2 ani nici nu vreau sa imi mai fac iubita pana pe la vreo 17 ani sa fiu sigur laughing

| decesuntaici a răspuns:

Ne simtim rau uneori.Stii cantecul:"Si baietii plang cateodata"

| Green007 a răspuns:

Pai... e super,mega naspacrying depinde de situati de exemplu daca vezi ca nu mai merge vine de la sine adica( nu mai vorbiti cum vorbeati, nu ii mai stralucesc ochii, nu mai da asa mare importanta) e dureros si naspa dar cel mai naspa e sa te lase pentru un prieten care il considerai frate si el sa accepte sa se combine cu ea cu toate ca stie ca iti frange inima sau sa te pararseasca fara nicun motiv intemiat e cam stupid. Depinde de la baiat la baiat poate altora nu le prea pasa s-au despartit si ce cauta alta "ca doar fete mai sunt" der sunt si baieti sensibili"eu"laughingcare este ca un catelus dupa ce ii pleca stapanul si el este lasat singur intr-o camera goala. depinde de la az la caz dar in proportie de 60-62% nu trec asa usor peste o despartire daca a tinut cu adevarat la acea persoana sper ca te-am ajutatwinking

| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Ma duc la fotbal si imi trecelaughing

| ReDxX a răspuns:

Ei bine depinde si de baiat si de persoana care s-a despartit de el. Sunt baiaeti care gandesc "nu-i nimic sunt si altele" sau altii care sunt mai sensibili si se supara si se simt rau...