| Ana_1711 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? Care este trupa voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Melodia mea preferata este Blaxy Girls - Mr & Mrs President
Treupa mea preferata este Tokio Hotel.

22 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pearl Jam-Black/Pantera-Cemetery Gates

Ascult doar muzica buna,incepand din Bob Marley,Children of Bodom,Lynyrd Skynyrd,Slayer,Red Hot Chilli Peppers,Rammstein,Queen,Sepultura,Sonata Arctica,Soundgarden, pana la Tupac, Cedry2k si Deliric1.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Pe mine când mă mai converteşti? big grin

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand mai intru pe mess, nu cred ca in seara asta, ca daca pica semnalul din 10 in 10 minute,si revine peste o ora,nu iti convine, nici tie, nici mie.Deocamdata incearca astea:

http://www.youtube.com/watch?v=z2l232Ooal4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=iwbTSlpRno0
http://www.youtube.com/watch?v=RRg4vuvkrGA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=BaH2NMDPYOs(si de aici, poti lua cu mare incredere cam tot ce e pe la related videos, sunt melodii de pe un post de grunge si alternativ dintr-un joc :)))
http://www.youtube.com/watch?v=Fm_-sW4Vktw

Atat pe seara asta, sa nu ti se urce la cap. :D

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Mulţumesc, scumpi!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricand,iefti! Mai da si tu o raita prin melodiile de la Blind Guardian, Rammstein si Kalmah cand ai timp, OK?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ok, mersi de sfat, aşa voi face.
''iefti'' laughing?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi plac lucrurile facute diferit fata de cum ar trebui facute.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Adică? Vrei să ascult melodiile pe reverse?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu,doamne fereste, vrei sa intre Satana din Stairway To Heaven in tine? Ptiu, sa nu te deochi. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

laughing stai calm, că şi sunetele scoase de un bebeluş sunt satanice. Şi eu am spus de nu ştiu câte ori toate secretele mele dacă îmi dai vorbele şi textele de pe TPU pe reverse/le citeşti de la stânga la dreapta, apoi schimbi iniţialele cu litera de la sfârşit, apoi scoţi o literă, apoi adaugi ''f''... hai că deja devine obositor.

Şi nu intră nicio satană, doar binele învinge, nu crezi frăţioare?

| TheDubstepMan a răspuns:

Melodia mea preferata este Guess Who dar imi mai place la nebunie si melodia facuta de mine care se cheama,, Orasul Halloween``

| ooLaviii a răspuns:

Mie imi place Pariu cu Viata si acult mereu melodiile lor...Imi palce melodia: LaLaLaBand-am invatat sa lupt; Bug mafia-Cand Trandafirii mor; Alexandra Stan-One Million; SyXoV-Fata misterioasa; Bazi-Porcina din Basarab; Blaxy Girls-MR mRS President; Daff-Jonglez cu visele; George I and Dora-Ca doi copii; Lil Shean-Pentru ea; Flo Rida feat. Kesha-Ring Round; David Guetta feat. Rihanna-Who`s That Chick Acestea sunt melodiile mele preferate. Sper sa-ti palakabig grin

| davidtm a răspuns:

Fernado de la caransebes!-m-am casatorit cu un barbat tampit!

| Michael54654654 a răspuns:

Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix)

| faaalyoana a răspuns:

Curioasa mai sunt
oare ce va place la muzica rock?

| anonim_4396 a răspuns (pentru faaalyoana):

Ce muzică asculţi?

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cam de orice gen:exclus manele, rock.
asc muzica de club., hiphop
imi place ce se asculta la ora actuala
imi place muzica care suna bine la ureche cand o ascult...
evit sa ascult muzica din asta mai trista pentru ca devin melancolik

| anonim_4396 a răspuns (pentru faaalyoana):

Rockul nu este neapărat muzică tristă.
Muzică de club? Serios, nu te supăra că întreb: ce îţi place ţie aşa de mult la instrumentalul ăla repetat de enşpe ori, vocea aia modificată pe calculator aproape robotică şi versurile acelea plictisitoare? Ei bine, rockul e fix opusul.

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata tu la o petrecere, distractie, bal, club?
tu pe ce muzica dansezi, tot rock?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru faaalyoana):

Noi facem headbanging şi e al naibii de plăcutwinking.
Să ştii că se poate dansa pe melodiile trupelor AC/DC, Aerosmith şi câteva de la Metallica fără probleme, cum vrei tu. De asemenea, mie îmi mai place şi pop-ul vechi, de pe vremea când era mama mică (cum ar fi Cher şi Modern Talking). Şi pe acela poţi să te mişti frumos.
Probabil că o să zici că numai descreieraţii dau din cap. Pe naiba, dar alţii care dau din buric şi din şunci de ce nu ar fi nebuni? Chiar nu înţeleg ce vi se pare aşa violent.

| faaalyoana a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine mai jelli...
fiecare cu gusturile lui.
te pup.
o zii buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru faaalyoana):

O zi bună şi ţie şi toate cele bune happy.