| aLaLa a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? Cea mai frumoasa primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Jaar project-Doar tu
http://www.youtube.com/watch?v=b2-izZk5_BM&feature=player_embedded#!
enjoy :X

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Tina Arena & Marc Anthony - I Want To Spend My Lifetime Loving You : http://www.youtube.com/watch?v=HH5fZmjUo68

| Contrast a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KXy1tNbJ5uk
Imi place atat melodia...cat si cuvintele...subintelesul si greutatea lor.

| PrivateGod a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PMD1k16baVE

Nu am nevoie de fundita! Pur si simplu o ador

| Didu a răspuns:

Avril Lavigne- Innocence...imi aduce aminte de multe momente frumoasesad

| Locaa a răspuns:

Alejandro-Lady GaGa

| katty_8059 a răspuns:

Puya, kamelia si george hora -change

| MichaelJJackson a răspuns:

Evanescence my immortal, Te amo Rihanna, Michael Jackson Billie Jean tot ce tine de MJ, si Over and Over si Pain

| Delia_7926 a răspuns:

Evanescence my immortal, stiu ca este veche dar pur si simplu o ador!