| calexiandra a întrebat:

Care este metoda noua de facut credite pe IMVU? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Lace a răspuns:

Metoda nouă este aproape identică celeilalte, numai că în loc să îţi scrii email-ul de la contul propriu, pui email-ul aceluia cu care faci credite.Lui îi va veni mail-ul şi îţi va face contul,el trebuie să facă acelaşi lucru, să pună email-ul contului tău în loc de al lui, îţi va veni mail-ul şi vei face un cont.Trebuie să intraţi deodată, tu intrând pe contul care l-ai făcut şi invers.
Succes!happy

2 răspunsuri:
| zGohan a răspuns:

Cu zice Lace sau: http://www.youtube.com/watch?v=aDzu_i4uM3c
eu fac asa cum arata si la yahoo;)

| brunetikKk a răspuns:

Hm...metoda noua nu o stiu dar poti ca faci credite cu myyearbook.mie mi-a spus o prietena ca rogi pe cineva sa iti intre pe un cont facut de tine si sa-ti dea 5 cheaturi si apoi sa astepte 23 minute si iti da 2.500 credite dar nu stiu daca merge