| Lelia18 a întrebat:

Care este parerea voastra de acest video?
http://youtu.be/VzFpg271sm8
Doar atat! :)

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am vizionat video, dar o explicatie stiintifica nu pot sa iti dau, mi-a placut ceea ce am vazut..iluzie/imaginatie?
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar vreti sa strangeti vizualizari?

| Lelia18 explică:

Michiduta, iarasi nu-mi da-i pace! Si ce daca e plictisitor pentru tinehappy De fapt nici eu nu ma asteptam la un altfel de raspuns din partea ta. Fiecare cu ce ii place.

| Lelia18 explică:

Daca as fi cum zici tu, ca smirna si tamaia, sigur ai fi luat-o la fuga! Incornoratii nu suprta nici smirna, nici tamaia, domnule incornorat!

| Lelia18 explică:

Iubitul meu incornorat,
tu ma surprinzi mereu...descopar, iubindu-te, taramuri fascinante..inefabile..indescriptibile, in lume si in mine.
Ma infiori...
Esti rafinat, esti romantic, esti puternic, esti bun si drept, esti atat de plin de imaginatie si infinit generos! laughing))

Te simt cum ma invalui in parfum de iubire, cum ma rascolesti ca pe petalele unui trandafir...Mi-e dor de tine mereu, desi esti Aici!

| Lelia18 explică:

Vad ca iti place sa te plimbi cu "Taxi" laughing))