| lory14 a întrebat:

Care este parerea voastra despre lipsa de educatie a unor persoane?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pa, la revedere, drum bun, numai bine, succes in continuare.

| Vizitiul a răspuns:

Daca intalnesc astfel de persoane in lumea reala le tratez cu maxima indiferenta! Probabil acest gen de persoane nu au avut ocazia sa primeasca o buna educatie, inca de mici copii, tind sa cred ca aceste categorii de copii sunt minoritare! Majoritatea primesc educatia, dar nu o reflecta, asta se poate datora anturajului, in anturaj tinerii se aventureaza, uitand de bunele maniere, iar cand sunt singuri, posteaza in mielusei!

| juniper a răspuns:

Nu vor ajunge nimic in viata, decat niste needucati cu gura mare, care nu respecta pe nimeni si cred ca ei au dreptate, cand de fapt bubuie de prostie, la fel cum a zis DaNy ii tratezi cu maxima indiferenta.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cred ca ar trebui sa se educe...singuri.daca parintii nu au fost capabili.Sau chiar daca au primit educatia necesara, inseamna ca sunt niste rasfatati care au avut TOTUL inca de mici.Parerea meawinking
Numai bine!

| HBK a răspuns:

Au dat cu chiulul la "orele de educatie".

| danbnz a răspuns:

Indiferenta maxima, nu are sens sa-mi toc timpul si nervii incercind sa-i inteleg sau sa-i suport