| Adyy5 a întrebat:

Dupa parerea voastra care sunt cele mai negativiste persoane de pe acest site?

9 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu le cunosc pe toate ca sa ma pot pronunța, dar cred ca ma aflu printre ele.

| Adyy5 explică (pentru justanotheruser99):

Vreau sa stiu parerea ta.Nu trebuie neaparat sa fi vorbit cu ei, te poti orienta si dupa raspunsurile date de acestia in urma carora ti-ai creat o parere.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Adyy5):

Chiar nu stiu, dar daca te ajuta pot sa îți spun câțiva optimisti. laughing (Ii iei tu prin excludere după)

| Adyy5 explică (pentru justanotheruser99):

Hmm...ok. laughing
Dar ma surprinde faptul ca esti printre cei mai activi de pe aici si nu stii cativa mai negativisti(in afara de tine).

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Adyy5):

laughing nu sunt activă. Azi am intrat după o perioadă mai lunga. Dar de curiozitate pentru ce ai nevoie de numele lor? Faci sondaje de opinie? laughing

| Adyy5 explică (pentru justanotheruser99):

Perioada mai lunga insemnand cateva zile? Vreau sa le cer prietenia si sa vorbesc cu ei pentru a le intra in grații. Poate imi va fi de folos mai tarziu. laughing
Glumesc, e doar o curiozitate. Vreau sa intru pe pagina lor si sa-mi dau seama cum au ajuns sa ocupe acel loc.Sa ma iau dupa ei si sa pot da si eu raspunsuri utile.Sunt ciudata, stiu. laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Adyy5):

Nu, câteva săptămâni.
De ce ai vrea sa te iei după cineva? :/ e nașpa. Știi ca poti fi tu insuti, nu? Adică nu te cunoaște nimeni in viața reala, deci nu vad de ce sa copiezi pe cineva. Daca e pentru funde si alte prostii, sa știi ca nu te ajuta cu nimic, deci subliniez intrebarea cu adevarat importantă: de ce?

| Adyy5 explică (pentru justanotheruser99):

N-ai intelege motivul... laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Adyy5):

Daca spui tu...