| BLURREDLINES a întrebat:

Care este personajul tau favorit din serialul Nini? big grin

Răspuns Câştigător
| asdfghjklmnb a răspuns:

Tony si Chou

8 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Nini happy
sau vicky :X

| BLURREDLINES explică:

@Bianca99 da stiam laughing ~ au si un copilwinking

| EmilyWasHere a răspuns:

NiNi, normal! @Bianca99: Nu, nu sunt casatoriti, dar au fost impreuna, dar amandoi sunt casatoriti cu alte persoane.

| kRedhead a răspuns:

Lola; x. Nyaa, nu-i asa ca seman mult cu ea?batting eyelashes mai ales la replici day dreaming.

| NyanCat a răspuns:

Hey mizu xd laughing Cred ca Flor, Vicky, ( cu ea seaman la tot mai ales ca ne cheama la fel si ni se spune cateodata tot vicky laughing ) Si atat, imi place mai mult Flor 1 si Flor 2 love struck :X Daca vrei sa vorbesti despre nini/flor, iti dau id lui lexx pe mess, are un avantaj ca stie spaniola su ca traieste in Italia xDD Stie totu despre ea, vedeta ei preferata xDD Hay que la vida seva ~

| DeniNico123 a răspuns:

Al meu este ninilaughing

| ByankaLyana a răspuns:

Personajul meu favorit este Florencia Bertocci, adica Nini.Stiai ca Florencia si Federico Amador, adica Thomas, sunt casatoriti si in realitate?

| Laryssaa a răspuns:

Sophie sh Lola:d