| beebbe23 a întrebat:

Care este personajul vostru favorit din twilight? Si cine stie cand apare Breaking dawn part 2

Răspuns Câştigător
| Byebye14 a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa twilight, mi se pare cam prost regizat si actiunea mult prea simpla si inca un lucru important pentru un vampir. unde-s coltii? din cate retin nu am vazut coltisorii laughing in nicio secventa, dar poate ma insel... dar ca sa-ti raspund la intrebare: Alice si Edward.
Breaking dawm apare in data de 16 noiembrie 2012

1 răspuns:
| Against a răspuns:

Personajul meu favorit e Jake. Breaking down 2 apare in noiembrie.