| SilentRain a întrebat:

Care este serialul tau preferat?
Te-ai uitat vreodata de doua ori la acelasi serial?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

NCIS Ancheta Militara.

| Hammurabi a răspuns:

Friends, Married with Children, The Big Bang Theory, Modern Family, Cheers și orice alt serial de comedie.
Da, s-a intâmplat să și revăd unele dintre ele.

| SG1995 a răspuns:

Doctor Who!
Și m-am uitat la câteva episode mai vechi second-time.

| Dismally a răspuns:

Sunt mai multe, nu pot alege unul singur: Gomorra, Narcos, Peaky Blinders, Ray Donovan, Stranger Things, Vikings etc. Pana acum nu dar sunt cateva pe care as vrea sa le revad.

| LePotato a răspuns:

Dexter si nu, nu ma pot uita iar..am incercat si nu mai are acelasi farmec.

| Nirvanaaa a răspuns:

Friends. Si nu l-as mai vedea din nou, deoarece nu vad farmecul, avand in vedere ca stiu ce se intampla.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Îmi place și mie dar mi se pare mai tare That's 70's show.