| WorkinForThis a întrebat:

Care este/sunt numele care va place/plac cel mai mult pentru fete? dar pentru baieti?
ps. pot fi si nume strainebatting eyelashes

10 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Fete : Amy, Bianca. In special Amy as vrea s-o cheme pe fata mea.
Baieti : Alexandru.

| positivity a răspuns:

Bună.
Eu una ador numele # Sawako, mi se pare superb. Acest nume este de fată. Dar şi numele # Ayame mi se pare frumos.

Un nume frumos de băieţi este # Alex. Ador acest nume.

Pa, pa.

| StefyRO a răspuns:

La baietii thinking : Stefan, Sergiu, Bus
Fete: Alina

| smile20000 a răspuns:

Fete: Irina, Delia, Oana, Eugenia
Baieti:Stefan, Cosmin, Ciprian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume de fete: Mirabela, Brandusa(pentru ca e mai rar intalnittongue)
Nume de baieti:Rafael, Daniel, Mircea.

| SasukeCS2 a răspuns:

Pai de baieti Dominic, Dante, Cristi si de fete Nicole, Georgiana,

| Bogdan4688 a răspuns:

Andrei, Alexandru, Andra, Ana, Ioana si Bogdan(porecla: Body)

| Kid_4219 a răspuns:

Fete: Ana, Maria, Selena ( laughing ), Iasmin.
Baieti: Alexandru, Catalin, Gabriel, Daniel. happy

| Annutsa a răspuns:

Pai. de fete: Ana, Maria, Nicolle, Alesia, Irina, iar de baieti : Alexandru, Cosmin.

| georgelubiba a răspuns:

Nume de baieti ca lumea mi se par Filip si Vlad iar de fete
Eva si Ana.