| JoleneSth20 a întrebat:

Care este visul tău și cât de mult ţi-ar putea influenţa viaţa împlinirea acestuia? ❤

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Sa ma retrag undeva in mediul rural, sa cresc animalute, sa am multi copii, sa am diverse culturi, sa stau in comuniune cu Dumnezeu si sa am liniste.

| JoleneSth20 explică (pentru m1dn1gh7):

Dumnezeu să te ajute! Eu stau în zonă rurală, sunt înconjurată de dealuri imense și păduri. E minunat, doar că mă iau cu lucrurile mărunte și neimportante și uit de toate aceste frumuseţi.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru JoleneSth20):

Mulțumesc! Numai când citesc mă entuziasmeaz ca un copilaș. Iubesc tot ce ţine de natură, de creaţia lui Dumnezeu. Visul tău care e? ^^

| JoleneSth20 explică (pentru m1dn1gh7):

Păcat că oamenii distrug totul.
Eu nu mi-am împărtășit visul niciodată cu nimeni. L-am ţinut atâţia ani doar în sufletul meu și lucrez în fiecare zi la el. ❤ Știu că pe zi ce trece sunt tot mai aproape.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru JoleneSth20):

E bine că nu l-ai împărtășit, apoi lumea-şi dă cu părerea, cred că doar cum spun ei e bine, şi visul se destramă. În felul ăsta, nimeni nu poate ajunge la el. Sper să ţi se împlinească şi să te bucuri de el.

| JoleneSth20 explică (pentru m1dn1gh7):

Mulţumesc din suflet! Îţi doresc și ţie împlinirea a tot ce gândești mai frumos.

36 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Împlinirea visului meu ar avea un impact extraordinar pentru că acesta este însuși viața. Visul meu este a fi autentic, în armonie cu tot ce mă înconjoară, printr-un simț critic bine dezvoltat și susținerea valorilor în care cred.

| JoleneSth20 explică (pentru Bacemi):

Foarte frumos spus! ☺

| Speed99 a răspuns:

Nu am un vis anume. Strabat viata fara vreo tinta clara, nici eu nu stiu unde o sa ajung la final.

| JoleneSth20 explică (pentru Speed99):

Dar e frumos să visezi, mai ales când vezi că tot ce ai făcut prinde culoare.

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

In mormant

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

De ce sa am un vis in loc de mai multe?

| JoleneSth20 explică (pentru RAY):

Poţi avea câte vrei. Important e ca la final să fii fericit cu ceea ce ai ales.

| GoldenZenith a răspuns:

Interesantă întrebare. Nu pot sa spun ca am un vis anume, vreau sa vad unde ma duce viața, ce are de oferit si cum pot sa rezist eu la încercări. Așa ca idee, as vrea doar sa am o familie frumoasa cu 2, 3 copii. big grin restul.e cancan laughing

| syd2 a răspuns:

Oricum n-o sa se implineasca.

| JoleneSth20 explică (pentru syd2):

Pentru că tu nu ai încredere în tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi gasesc o femeie si binenteles m-ar face mai fericit

| Daniel9988 a răspuns:

Sa elimin toti prostii de pe planeta! Dar daca s-ar implini, as ramane cam singurel si tare mi-ar fi urat! Lasa ca-i mai bine asa...

| WangLouis a răspuns (pentru Daniel9988):

Ai vazut filmul "The Thinning"?

| Daniel9988 a răspuns (pentru WangLouis):

Nu,dar ma voi uita.

| WangLouis a răspuns (pentru Daniel9988):

Iti recomand big grin

| JoleneSth20 explică (pentru WangLouis):

Despre ce este filmul, dacă nu te superi?

| WangLouis a răspuns (pentru JoleneSth20):

Nu prea ma pricep la explicat dar voi incerca, e vorba in mare despre o lege data, care priveste eliminare copiilor mai putin inteligenti. in fiecare an copiii de toate varstele incepand de la gradinita parca dadeau niste teste si in urma acestora se decidea daca acestia sa fie lasati in viata sau sa fie omorati pentru ca planeta sa nu mai fie incarcata cu oameni prosti. Dupa 18 ani scapau de aceste teste...mai e ceva dar nu vreau sa dezvalui, daca te vei uita nu ti se va mai parea atat de tare. e modern si prea realist din punctul meu de vedere, dar e super si eu inca astept o continuare.

| JoleneSth20 explică (pentru WangLouis):

Mulţumesc! Cu siguranţă îl voi vedea. happy

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Sa dispara plictiseala pe care o am... cred ca daca ar disparea ar insemna sa am o viata sociala, ceea ce cred ca ar fi okey nu stiu ce sa zic happy

| D3I3 a răspuns:

Aș vrea săd evin programator, ceea ce sper că-miv a influența puțin viața rolling on the floor))

| NameInUse a răspuns:

Buna!^^
Visul meu... sa vedem, ca am mai multelaughing trec peste cele plictisitoare, precum sa iau bacul etc laughing
Mi-as dori sa practic pe viitor ciclism de anduranta, ma antrenez aproape zilnic pentru asta.
Cum mi-ar influenta viata... cred ca intr-un mod pozitiv, adica stil de viata sanatos, as vedea lucruri noi, as intalni oameni noi, cu interese comune... Ma voi stradui sa si devina realitate.
Daca reusesc, ma vezi pe Eurosportlaughing

| JoleneSth20 explică (pentru NameInUse):

Răbdare, ambiţie și multă muncă! ❤

| NameInUse a răspuns (pentru JoleneSth20):

Da, cam acestea ar fi cuvintele-cheie pentru a reusi.

Uite cum ma antrenez eu:))
https://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4
*feel the muscles growing*:))

| JoleneSth20 explică (pentru NameInUse):

Vai, dar mi-aș dori și eu o asemenea motivaţie pentru antrenamente! laughing

| NameInUse a răspuns (pentru JoleneSth20):

Google "squats for a bigger booty"laughing
Suficienta motivatie?laughing

| JoleneSth20 explică (pentru NameInUse):

Ahaha

| YuuChan a răspuns:

Sa traiesc o viata linistita la sat in Japonia, in apropierea unei paduri si catorva munti. E linistitor

| 112333444 a răspuns:

Visul meu este ca după ce voi muri, să am viața care mi-am dorit-o și care nu am avut-o. Sau dacă nu se va întâmpla asta, măcar să câștig la loto 5 milioane de euro...