| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

Care esti din Braila si stii pe cineva care ar tine in gazda o fata de 16 ani lasati`mi mesaj privat.
Multumesc >anticipatbig grin

7 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu face nimeni asa ceva, adica eu nu as lasa pe nimeni in casa mea. App: eu sunt din Braila happy.

| irinnnnnaaaaaa explică (pentru Skylerx):

Nici eu nu as lasahee hee.Si eu sunt din Braila iar intrebarea era pusa pentruo colega de-a mea:pe.

| Skylerx a răspuns (pentru irinnnnnaaaaaa):

Ahaaa, mersi ca m-ai lamurit. Pai. nu pot sa-ti zic ce de, dar nu as lasa pentru ca nu cred ca nici parintii nu vor, si nu cred ca ar fi bine pentru ca poate fura din casa (dar nu cred ca prietena ta e chiar atat de...).

| irinnnnnaaaaaa explică (pentru Skylerx):

Nu o cunosc asa de bine..., o cunosc de 1 an,si stiu ca pare mult, dar stii cum e poti sa stia cu un om si o viata in treaga, si tot nu il cunoscti indeajuns:pe.
In fine.acum sta la internat.
apropo, cati ani ai?

| Skylerx a răspuns (pentru irinnnnnaaaaaa):

Pai... am facut 13... happy da, ai dreptate, si eu am avut incredere in prietena mea si pana la urma am vazut ca nu e chiar de incredere, si m-am invatat minte, normal.

| irinnnnnaaaaaa explică (pentru Skylerx):

Multsii inainte:*.Aha,probabil.dar nu inseamna ca daca o prietena de a ta, te-a tradat, nu inseamna ca nu mai poti avea incredere in nimenitongue.

| Skylerx a răspuns (pentru irinnnnnaaaaaa):

Nu in nimeni. Pai... in zilele astea in cine mai poti avea incredere? Eu, sincer, in nimeni. Doar in familia mea (doamne fereste ea nu m-o trada niciodata laughing). Dar, mie imi place sa am prieteni, dar dupa ce s-a intamplat... nu mai am incredere in nici un prieten. Adica am, dar nu cata aveam inainte. happy