| cris4ever a întrebat:

Care face schimb de postere cu artisti? sa-si lase id

39 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Da daca las id cum facem shimbul? thinking

| DarkShaodw1 a răspuns:

Hei! am o multime de postere cu artisti romani si strainihappy Orice in schimbul posterelor cu Bon Jovi(oricare)

| gaabitaa95 a răspuns:

Si eu fac schimb de postere dar vreau in schimb cu. Taylor Swift, Beatles, Michael Jackson...si Vita de vie

| gaabitaa95 a răspuns:

Ice_tea13 id laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac eu schimb...de postere...am o groaza de postere... dar la schimb vreau postere, cd-uri originale, sau tricouri cu michael jackson...id:gaby_rbdfan...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce artisti.:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac eu schimb de postere...happy vreau postere cu nick jonas si jonas brothers idul meu este vivi_nick_jonasbrotherswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrrincu@yahoo.com
am o groaza de postere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac schimb De postere. Am cu diferiti artisti as dori in schimb poste cu jonas brothers sau justin bieberhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac schimb de postere. idul meu e alexa8805

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau postere ca alti artisti in shimbul posterelor cu ALEX VELEA id: arf3_d3_zanyka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denyssa_deny_deny vreau cu justin bieber...am cu Michael Jackson, twillight, rebelde...care vreti voiwinking orice artist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Am o multzime de postere cu foarte multi artistiwinking! pentru postere Justin Bieber le dau, am si postere straine deci, ID meu: ell_coolgirl va astepttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliabaciu2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M3tallicam3tallica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac colectie asa ca vreau sa fac rost de cat mai multe ma gasesti la id arinavasiliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac colectie asa ca vreau sa fac rost de cat mai multe ma gasesti la id arinavasiliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muny_ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

By. kam3lia am postere ca aproape orice artist din 2006 pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgiana_andreea11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgiana_andreea11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Sunt Ioana si vreau sa fac schimb de postere...am foarte multe dar in schimbul lor as dori postere cu justin bieber jonas brothers si anahi...id'u meu: ioana_2009_scumpik.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudya.roxana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii care vrea sa faca schimb de postere cu justin de preferabill mai ales din strainatatea si cu vedete disney sa bage id-ul meu de mess mileyzcyruslove@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o multime de postere, in specilal cu rbd. id-ul meu este ''smoke_is_cute''.[tongue]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra_dinilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrapostere
Am cu o multimee!
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o multime de postere indiferent de artisti... dar in schimb cu lady gaga si justin bieber id sexy_fata15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexa.bizon