| AvalohAlyn a întrebat:

Care-i cel mai bun leac al vostru impotriva plictiselii?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cititul. De cand am invatat sa citesc, nu m-am mai plictisit niciodata.

| T0T a răspuns:

Mereu găsesc ce să fac. Nu mă plictisesc ușor.

| zurick a răspuns:

O carte buna.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am timp sa ma plictisesc, dar atunci cand o fac, incerc sa imi gasesc o ocupatie.

| Dismally a răspuns:

Internetul, fie ca este vorba de un film, de muzica sau cautat diverse informatii, el ma salveaza mereu din ghearele plictiselii happy

| reihiuke a răspuns:

Citim conversatii cu dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sa intri pe net sau sa iesi in oras.

| BotezanDaniel a răspuns:

Televizorul

| BotezanDaniel a răspuns:

Am observat multe întrebări neclare din partea ta pe ziua de astăzi. Oare să fie plictiseala? Psihologic,ai nevoie să faci ceva, să interacționezi cu o persoană, două printr-un mediu virtual, să vă vedeți.Televizorul amelorează plictiseala cel mai bine.Răspuns câștigător

| Gillian a răspuns:

Şi eu îl caut.
Anunțați-mă şi pe bine când l-ați găsit, vă rog!