| attila_4932 a întrebat:

Care imi poate da site-uri de unde pot dowlada jocuri, filme, etc...

6 răspunsuri:
| andrei_1933 a răspuns:

Poti incerca www.filmealese.com
Toate filmele au subtitrare in romana iar calitatea este foarte buna (majoritatea sunt DVDRip)

| riela a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu downloadezi jocuri, iti incarca memoria calculatorului si poti lua si virusi, cel mai bine cauta pe google,, jocuri online, sunt foarte multe, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:cwBOMOroLYAJ:www.wizoo.ro/jocuri/download/+jocuri+download&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.FilmeRegale.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi poate da site-uri de unde pot dowlada jocuri, filme, etc...