| Luori a întrebat:

Care imi poate da un link in care pot vedea filmul " Dirty dancing "?

thinking ce alte filme frumoase ati mai vazut? [rog si linkul`lhee hee ]

:**

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Http://www.freefullmovies.net/movies/watch.dirty.dancing.1987.movie.html site asta ii cool si eu ma uit la f multe filme noi p el dar iti trebuie instalat un prgram cu care sa il vezi s num divx movies da iti apare acolo download divx mov... bla bla bla instalezi prgramu si vezi filmu :X si ti se si descarca p pc deci ii super si poti vedea si mai multe filme :) vizionare faina