| wends a întrebat:

Care imi spuneti va rog ce carti sa citesc vreau ceva in stilul de mister adica mi-a placut foarte mult singur pe lume si misterul clopotarului disparut, ceva de genul vreau mersiiii:Xlove strucklove struck:X:Xlove struck AM UITAT SA SPECIFIC :::funda:::

2 răspunsuri:
| alexandrucorsate a răspuns:

Incearca sa citesti biblia acolo nu e vorba de nici un mister sau iluzii care nu au existat niciodata precum cea ce citesti de obicei, Vei citi numai lucruri adevarate. happy

| Laura_4491 a răspuns:

Si eu a citit singur pe lume si mi-a placut fff mult
eu as spune ca o carte cu mister este 10 negri mititei
citesteo e superba:X