| single17 a întrebat:

Care imi zice si mie de unde pot descarca filme cu subtitrare pentru telefon...

Răspuns Câştigător
| marius5600 a răspuns:

Uite nu exista un site anumea pentru asa ceva dat tu poti sa faci o chestie: vezi ce format video citeste telefonul tau, ia orice film vreisi folosind un program de convertire transformi filmul in formatul care iti trebuie. Programul il poti descarca de pe net gratis http://koyote-free-video-converter.softonic.it/......-free.html

| dany852456 a răspuns (pentru marius5600):

Pai si subtitrarea cum o pune pe film?winking

| marius5600 a răspuns (pentru dany852456):

In mod automat o incarca programul de citire al filmului ex:bsplayer sau vlc important este ca filmul si subtitrarea sa fie in aceeasi cartela. Salut

3 răspunsuri:
| Cezar17 a răspuns:

Vorba lui asta vroiam si eu sa scriu dar mi-a luat-o inainte plz imi dai fundita