| Aurelian12345 a întrebat:

Care joaca conquiztador si stie cate intrebari sunt in tot jocul mi se par foarte multe

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Depinde cat tine jocul

| TeoPT a răspuns:

Pai, se adauga intrebari.asa ca nimeni nu iti poate spune exact

| Shinen a răspuns:

Eu joc Conquiztador. Si da, sunt multe intrebari. Daca le inveti pe cateva macar iti va fi mai usor.

| medex3 a răspuns:

Un joc lung-100 de intrebari
un joc scurt-50 de intrebari
Succes si cucereste Romaniawinking
~Medex3

| Unique a răspuns:

Eu joc foarte mult, in fiecare zi cate 5-6 jocuri! Am foarte multe jocuri in total vreo 3000 si ceva daca nu ma insel, cjiar acum intru sa ma joc
dar nu stiu cat tine un joc in jurul la 10 min asa! nu mai mult!

| johnye2 a răspuns:

100 de intrebari la un joc lung si la unul scurt 50