| Doarunaltutilizator a întrebat:

Care mai e faza asta cu Despacito? piesa asta o mai auzi la radio si altii o mai si canta, de unde a pornit?

6 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Suna bine pentru ei, cel mai probabil nu inteleg absolut nimic din melodie si cam asta e.

| ShaOfHatred a răspuns:

Des-pa-cito!

| Yasmin875 a răspuns:

Este enervant să o asculți dacă nu îți place.Eu o urăsc.Nu înțeleg nimic din ea.

| 393Dan a răspuns:

Are un miliard si jumate pe Youtube deja si are doar 4 luni. Daca vrei varianta franceza https://www.youtube.com/watch?v=Nf6UCfL_xCc imi place mai mult, ca spaniola n-o stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| BeSmart17 a răspuns:

Pur si simplu e o melodie care prinde bine la public si nu.ti mai iese din cap...vine de la daddy yankee si fonsi