| anonim_4396 a întrebat:

Care mai e treaba pe aici?thinking Cine de cine s`a mai indragostit?laughing

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Eu. De Raluca TPU. I can feel it in the air...

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

@SoftCristi, gasesti si tu pe cinevawinking
Daca te ajuta cu cevathinking, eu de mult te apreciezbatting eyelashes, dar oricum, sunt cam micutalaughing).big grin

| psiholoaga a răspuns:

Eu ma indragostesc regulat pe TPU. Pacat ca spune cate unul cate-o perla si imi trece tot inainte sa apuc sa le impartasesc...

| monyk a răspuns:

Pai, totul e in regula pe aicihappy, eu nu m-am mai indragostit, ci iubesc in continuare un baiat care nu merita.sad...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu nu, dar tot astept. In zadar insa...

| Cryssy a răspuns:

Totul e bine...Eu sunt indragotita in viata reala, nu in cea virtuala. big grin love struck day dreaming

| BUBULINA a răspuns:

Silvia chiar asa pe fata?laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Bent nu esti singuru care ajunge ultimul la intrebarile mistoace...sunt si eu.big grin...sau tu cumva ramai in urma ca sa ma prinzi pe mine? 0happywinking

| Psihoyounger a răspuns:

Eu, de taly laughing

Psihoyounger

| ViVi a răspuns:

Eu nu sunt cu noutatile si nici nu prea ma bag pe chat sau in treaba lor laughing thinking deci raspunsul nu stiuwinking dar oricum avem adolescenti indragostiti laughingrolling on the floor pe aici whistling

@vivi

| Casiana a răspuns:

Eu de cine sunt indragostita?laughingsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La capitolul asta am "nemotivat ".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Eu nu m-am îndrăgostit de nimeni, aici pe TPU.
Prefer dragostea reală, nu cea virtuală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum naiba reusesc, da' mereu ajung ultimul la intrebarile mistoace...straight face Si da, is indragostit lulea de Camitza. big grin
Gurita, tu de ce nu recunosti ca sunt viata ta? sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu. De HepHap. Sau de nony?