| Anonimul674 a întrebat:

Eu sunt foarte indragostit de o fata, dar ea nu ma place.
Voi ce ziceti de treaba asta?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu te place atunci cauta-ti alta care sa te placa, dragoste cu forta nu se poate...

| Alexandru0007 a răspuns:

Daca nu te place, n-ai nicio sansa.mai sunt fete pe lume

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie de pe clasa a doua; si acum sunt in a optalaughing))) Era cat pe ce sa spun ca sunt singura si nebuna... Dar vad ca sunt intreaga la minte. Oricum, fa ca mine si vezi-ti de treaba. Daca vreodata i se va schimba parerea, tu poate vei fi acolo sa o astepti, dar nu mai incerca degeaba... eu am renuntat de vreo trei ani tongue

| neutrino a răspuns:

Nu se poate! Iata ca exista si fete destepte, nu numai baieti!

| Azµre a răspuns:

Nu te place și pace.

| Liliana1981 a răspuns:

Mergi mai departe. Dragoste cu sila nu se poate, nu stiai?

| anonyMOUS1998 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi chestie t(-_-)t