| alexandru11111 a întrebat:

Care melodie are cele mai multe vizualizari pe youtube?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kffacxfA7G4
Daca acest zgomot il poti numi melodie, el are cele mai mult vizualizari.

| JeSuisAnonyme a răspuns (pentru CautNume):

Buna, eram si eu curioasa care melodie are cele mai multe vizualizari, si am apasat pe link si am dat pagina in bara si dintr-o data s-a auzit "o fetita ce canta o simfonie"
am picat pe jos de ras! big grin

| alexandru11111 explică (pentru JeSuisAnonyme):

Http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0, isi bate coreanul joc de JB :))

| NaruToNR1 a răspuns:

Salut, Justin Bieber- BaBy nu are cele mai multe vizualizari.
PSY - Gangnam style are cele mai multe 1.925.987.046. Justin Bieber are doar 1.000.000.000 si cat o avealaughing

| Andreea151996 a răspuns:

Buna, melodia asta are cele mai multe vizualizari pe youtube;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kffacxfA7G4

| alexandru11111 explică (pentru Andreea151996):

Te inseli PSY-Gangnam style are mai multe

| smekieru321 a răspuns:

Airplane bob