| AlinaDaniela a întrebat:

Care poate sa ma ajute si pe mine cu un mesaj de craciun? nu am gasit nici unul pe internet care sa imi placa. cel mai frumos mesaj primeste funabig grin

Răspuns Câştigător
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa, si va da din palma lui darurile cerului, langa brad si langa foc sa va umple de noroc! Craciun fericit!

Sfanta seara de Craciun Sa ne-adune bun cu bun, Sfanta seara de Craciun. Ca-i mai Sfanta decat toate, La multi ani cu sanatate!

Sarbatorile cand vin, sa va fie cosul plin, sa aveti pe saturate, casa plina, sanatate! Punga sa geama de bani, mult noroc si La Multi Ani!

La aceasta cumpana dintre ani, lasa sa treaca prin fereastra sufletului tau, magia sarbatorilor, lasa-te cuprinsa de fericire si bucurie si ramai asa pentru tot restul vietii. Fii raza mea de soare si lumineaza-mi aceasta trecere, vino cu mine in lumea dragostei fara sfarsit.

Bradul e impodobit, Mosul inca n-a sosit, Incepeti sa colindati, pe la case sa urati
La multi ani cu fericire, sanatate si iubire!

funda?

3 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

De Craciun este bine sa fim toti cu sufletul curat, sa nu existe in inima noastra nici un pic de ura, sa ne rugam cu toti la bunul Dumnezeu sa ne de-a sanatate, bucurii, multa fericire alaturi de ce-i dragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga... cu venirea sarbatorilor de iarna iti urez ferici, sa ti se implineasca toate dorintele si sa fii binecuvantat de harul Craciunului
Craciun fericit!

| ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥ a răspuns:

E ziua de ajun. e farmec si magie, Pamantul si-a imbracat mantia argintie, brazi sunt impodobiti in haine de splendoare, sa fiti iubiti si fericiti in sf sarbatoare! craciun fericit,... sper ca te-am ajutat!:d