| anonim_4396 a întrebat:

Care-s cele mai ieftine masini automate? Am gasit pe mobile.ro Golf IV automat la 500 euro, aia care posteaza anunturi d-astea ar trebui omorati pentru spam, milioane de masini de 500 euro imaculate, cu 150.000 km de peste 10 ani, curate, in poze, ca sub capota cre'ca's sobolani, chiar daca le vand ca si masini si nu epave, cre'ca si la germani exista vorba "las' ca merge si asa" cand posteaza anunturile.

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Nu este spam domnule Rubinstein! Acele masini au cutia automata sau motorul defecte si in Germania ar costa mai mult inlocuirea cutiei decat autoturismul in sine.