| CassiusAlexander a întrebat:

Care-s numele voastre favorite de străzi? Dar să fie străzi pe care ați fost, nu așa din auzite.

Ale mele sunt Pache Protopopescu și Sergent Ion TANCU.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cunostintele mele imi spun iceman - pentru ca imi place vremea rece, furtuna si viscolul & din cauza ca nu imi doresc familie in viata, traiesc singur ferm convins

| sierra1 a răspuns:

Ce zici de strada 42, se pune?

| CIaudiu a răspuns:

Ce intrebari dubioase puneti unii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calea Prieteniei, strada Curcubeului, strada Cucului, strada Izvoarelor...

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Îți dau locul in care merg eu după muncă mereu este un parc mare acolo stau mereu și mănâncă sawurma uneori alerg alteori ma plimb ma liniștești

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Strada Gelu Naum 607, Comana 087055

Aicia este locul meu ma plimb cu orele mai încolo ies ma stau puțin in casă nu este deloc departe deloc de parc dacă o fi sa fie 40 metri sa zic așa nici o stație seara îmi place mult de tot abia aștept sa vina iarna sa văd cum arătat (parcul de aventură Coman)