| Nuia a întrebat:

Care stie care este culmea nesimtiriihee hee

Răspuns Câştigător
| KatVonB a răspuns:

Sa impingi o baba pe scari si sa o intrebi unde se grabeste
sa scrii pe coliva la multi ani.
sa alergi dupa o baba cu un cutit in mana si sa o intrebi de ce fuge [iar cu baba laughing]
atata stiu :d

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avem destul cu tiganii si infractorii

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Sa impingi o baba pe scari si s-o intrebi de ce se grabeste

sau

Sa scuipi o baba intre ochi si sa o intrebi de ce plange

laughing

| heroforyou a răspuns:

Ca iubitul tau, sau mai bine spus, fostul iubit sa se combine cu prietena ta cea mai buna, ea stiind cat l'ai iubit sau cat il mai iubesti.

| NUdrogurilor a răspuns:

Sa impingi o femeie in varsta(baba) pe scari si apoi sa o intrebi de ce se grabeste.
big grin

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Care este culmea nesimtirii?
Sa fii prea nesimtit ca sa iti spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea nesimtirii: sa scrii pe coliva la multi aniwinking Culmea nesimtiri
Sa te caci la usa unei babe si sa suni sa ceri hartie igienica.winking

| Nuia explică:

Nope, sa te c**i la usa omului, si sa suni sa ii ceri hartie igienica.
Dar stii culmea culmii nesimtirii? smug

| Nuia explică:

Culmea culmii nesimtirii este sa mai suni odata si sa ii spui ca nu ti-a ajuns hartia igenicalaughing

| IoanaIoana23 a răspuns:

Sa te scarpini in cur si sa se auda.

| claudia_7809 a răspuns:

Ai zis tu sa iti dau mesaj, ca sa imi dai id sa imi trm un program...nu merge sa iti dau mesaj, de aceea scriu aici