| Kennya a întrebat:

Care stie cum se numeste filmul in care au jucat gemenele Olsen[era vorba despre Oxford, un microcip si un caine]asta imi amintesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

New York minute.Asa se numestehappy

4 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu stiu la ce te referi happy cred laughing eu am vazut un film cu Ashley & Mary Kate Olsen de cand erau ele mici, ca s-au dus la bunicul lor la Paris, acolo au intalnit 2 baieti etc, nu mai stiu cum se numea,
dar ti-l recomandhappy

| Mihaela_2782 a răspuns:

Mary-kate si Ashley in actiune. astea erau desene laughing, dar cred ca asa se numeste si filmul.
P. S. nu stiu daca am scris corect numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New york minute

| cris619 a răspuns:

Pai din ce-ai zis tu cred ca e filmul "New York Minute"