| 97steef a întrebat:

Care stie daca anul asta se pun camere de filmat in sala de examen?! si daca chiar e pe buna!:-s

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

DA. anul trecut au lasat cu treaca`mearga si nu au pus in timpul examenelor, insa le-au pus inca don toamna cand au trebuit sa dea cei care nu luasera.Si da luati asta in serios k o sa aveti camere la examene ` happy

| Seyko a răspuns:

Ma. dupa parerea mea acest examen de admitere la liceu nici nu ar trebui sa existe, dapoi sa il mai si supravegheze cu camere video. LoL