| M a întrebat:

FUNDA!
se pun camere de filmat la examenele de admitere la liceu de anul asta?
adica in toate judetele?:O

Răspuns Câştigător
| uN23 a răspuns:

Nu, astia nu au bani sa plateasca profesorii si crezi ca au bani sa ia camere video? laughing

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Da se pun, ieri a fost o sedinta si ministeru a hotarat ca la fiecare examen(cred ca si teza)sa se puna camere de filmat

| Narcis2007 a răspuns:

Vise,de unde bani?

| rapgirl123 a răspuns:

Cam da...din pacate numai putem copia fara sa fim sanctionati angry

| Amaliia_Amii_1997 a răspuns:

Vrajeli ` Vrajelii! nu se pun cameree. mincinosi. lorrrrlaughing

| chery1995 a răspuns:

Eu nu stiu exact dar la noi au pus deja.eu sunt la Colegiul National Banatean din Timisoara...si au pus camere cam peste tot.acuma nu stiu daca sunt pentru bac sau pentru admitere dar e cert ca functioneaza.