| Butsilee a întrebat:

Care stie un site unde pot sa aflu inaltimea si greutatea laughing

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa afli inaltimea pe net nu se poate, dar sa afli greutatea da: http://www.plantelevietii.ro/greutate.html dar trebuie sa stii ce inaltime ai, spune-i cuiva sa te masoare cu ceva, si apoi daca stii inaltimea poti sa stii si cate kilograme ai.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vrei sa spui greutatea ideala pentru o inaltime anume cred. Daca da, trebuie sa ai cu 10 kilograme mai putin decat inaltime. Daca ai de exemplu 1, 70 e foarte bine sa ai 60 de kilograme.

| User a răspuns:

Adica?raised eyebrows Crezi ca iti afli inaltimea si greutatea intrand pe un site?laughing. Reformuleaza.

| Butsilee explică:

raised eyebrows ce e asa de ciudat? lol era o data laughing stiu eu phbbbbt

| Instinkt a răspuns:

Care stie un site pe care sa-si masoare tampenia din creer?

| l0rre a răspuns:

Cred ca nu ai formulat bine intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa` daca ai laptop poti, da` nici cu ala nu afli greutate exacta. Ceva de genu` daca te urci pe el si se desfigureaza tot, depasesti 60, daca nu ai sub 60. Aproximeaza si tu in functie de cat de "afectat" ii. laughinglaughinglaughing