| crisbella a întrebat:

Care stiti cum il cheama pe ernest (de la tradati in dragoste, pe bani parintilor etc) FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Ernest Takacs

1 răspuns:
| RobyRobytzu2000 a răspuns:

Ernest Takacs il cheama dar e un fraier si jumatate. Eu nu stiu de ce sia facut atatea emisiuni proaste care toate au acelasi scop. De exemplu emisiunile lui sunt urmatoarele: Ochii din umdra(Kanal D), Test de fidelitate(Prima TV), Tradati in dragoste(Prima TV) toate acestea au acelasi scop: De a prinde el pe unii care isi tradeaza sau inseala partenerul de viata iar Pe banii parintilor(Kanal D) a fost cam copiata din cele 3 emisiuni de mai sus numai ca tema subiectului este ca Ernest sa prinda copii care fac lucruri rele. P.S. Ati observat la emisiunea Pe banii parintilor copii care fac lucruru rele sunt numai fete. Este la fel ca emisiunea Fata lui tata numai fete. Oare de ce?