| adellina a întrebat:

Care stiti cum se numeste programul ala cu care blochezi un id'u?happy.

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Acel program care poti sa intrii in calculatorul cuiva thinking

| adellina explică:

Nulaughing. ii un program care bloceaza un id'u pentru cateva orestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi asta se cam numeste,, spartul parolei``(daca la asta te referi) si cunosc niste programe elcomsoft care te-ar putea ajuta sa-l blochezi. dar acum.depinde daca te descurci sa le folosestihee heewinking0. Si app, renunta, deoarece toate aceste programe sunt puse pe net de hackeri, iar ei le pun virusatetongue fiind siguri ca nu stim sa alegem programele si ne pomenim cu un virus ce ne strica unitatea...

| d3mon a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user te loghezi aici si gata(i-l blocheaza de tot)