| Sportacus123 a întrebat:

Cum a fost perioada adolescenței pentru voi?

9 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

De departe cea mai buna din viata mea. Nu am nici o amintire buna pana la 14 ani cand am intrat la liceul, apoi brusc toate au mers perfect in viata timp de 4 ani, iar la facultate s-au stricat toate la loc laughing

O duc decent acum, dar fericirea aia constanta pe care o simteam in adolescenta e ceva la care nu cred ca ma voi putea intoarce.

| blairelovesmusic a răspuns:

A fost oribila. In primul rand fiindca mi-a decedat mama cand aveam 12 ani, in al doilea rand din cauza bullying-ului. Am suferit foarte mult in adolescenta.

| EestiSodalane a răspuns:

Cu bune și cu rele

| BobTheCat a răspuns:

Deocamdata este nasoala, poate se mai schimba lucrurile!

| Sportacus123 explică (pentru BobTheCat):

Păi de ce, pisica Bob?

| BobTheCat a răspuns (pentru Sportacus123):

Pai, nu prea am viata sociala (nici colectivul de colegi nu e prea ok).

| Sportacus123 explică (pentru BobTheCat):

Încearcă să nu-i bagi în seamă.