| UmbraDeVulpe a întrebat:

Care sunt cele mai bune beri artizanale? Berea sara merita cumparata? E buna?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Berea belgiana artizanala e cea mai buna

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eee, pai sunt mii de sortimente de bere belgiana cele mai bune nici nu le gasesti la noi.

asa ce se afla prin comert la noi Westmalle si Kasteel imi plac mie personal.

| dullcat a răspuns:

Am vazut ca prin diverse orase din tara s-a deschis https://www.facebook.com/casaberarilorartizani dar nu am incercat inca nimic de la ei.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dece ai da bani pe băutură? Dece ai face prostia asta? Vrei să-ți distrugi sănătatea și să-ți faci viața praf? Stai cuminte și nu urma turma nu-ți mai distruge și tu sănătatea.

| FindMyName a răspuns:

Întreabă un bețiv/alcoolist și îți spune toate tipurile de bere?