| SadBlackAngel a întrebat:

Care sunt cele mai bune tigari?
si sa nu va aud cu winston si cu kent ca nu sunt cele mai bune

27 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mai sanatos ar fi sa te lasi dac vrei s ate lasi iti trebuie un gram de hambitiewinking. irosesti bani de geaba ia dai foc la un ban si vezi ce se asemna cu tigara arsa in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aceasta intrebare o sa primesti raspunsuri subiective. Nu vrei raspunsuri gen Kent, dar poate ca mie astea imi plac cel mai mult si eu asta am sa raspund, intelegi? Cand vrei opinia cuiva nu limita variantele de raspuns.

| SadBlackAngel explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate

| anonim_4396 a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Stiu laughing

| SadBlackAngel explică (pentru anonim_4396):

Nu esti modest

| anonim_4396 a răspuns (pentru SadBlackAngel):

"Modestia e calitatea oamenilor fara calitati".

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te lasi ca nu sti ce faci inca

| SadBlackAngel explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca imi fac rau
de asta fumez

| nda a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Interesant. Taie-ti si-un picior ca si aia iti face rau.

| SadBlackAngel explică (pentru nda):

Nu vreau sa-mi fac rau
fac doar ce este rau

| nda a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Mai sus ai zis altceva: fumezi pentru ca iti faci rau. Dar ma rog. si asta e un raspuns interesant, esti bad ass facand doar ce este rau.

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu la fel i-am recomandat happy baiatului sper ca nu gresesc happy

| Axys a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Trebuie sa ai hambitie in tine te poti lasa oricand daca incerci sa o inlocuiesti cu ceva poti.

| Axys a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Schimbo si tu cu o tigara electronica happy ca sati piara gustul ala crede-ma am fumat si eu o luna de zile m-am lasat de dragul pritenului meu pentru ca el mea zis ca irosesc bani de geaba pe cand pot sa folosesc acei bani pe un scop mai buna happy inserca sa te lasi spre binele tau multa lume se chinuie pe tema asta sa se lase dar greu trebuie doar hambitie spui gata eu ma las pun bani deoparte sa vezi cati strangi si daca stai bine si claculezi cati bai se duc pe tigati ramai uimit sadeu stiu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune? Dunhill fine cut, editia speciala care costa 35 de lei un pachet cu 20 de tigari. Chiar sunt cele mai bune din Romania! Apoi preferatele mele sunt parliament aqua blue. Urmatoarele, sunt viitoarele parliament care vor aparea pe piata abia la anul. Au un gust complet nou si pana si pachetul are un design mai frumos.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill-ul negru.

| Carmen100 a răspuns:

Fiecare cu ce ii place, e ca si cu sucul. Incearca'le pe toate pana gasesti unele care sa iti placa.

| marinaa9 a răspuns:

Obisnuiesc sa fumez astea : Kent convertibles, apexuri, sobraine, winston, marlboro red.cam astea.si mai fumez din cand in cand la tigara electronica si narghilea

| SadBlackAngel explică:

Vei sa spui marijuana?

| Axys a răspuns (pentru SadBlackAngel):

Cred ca la sta se cam referea hmm nasol

| SadBlackAngel explică:

Mai bine raman la monkey

| ionutzzC a răspuns:

Cristi are dreptate

| SadBlackAngel explică (pentru ionutzzC):

Intai sate vad pe tine cu de astea

| Cristi94de a răspuns:

Un gram de "maria ioana"

| Alexandra00009 a răspuns:

Eu fumez pall mall negru si albastru dar si kent mai rar dar cel mai bune sunt cele pall mall după părerea mea.