| dayanera a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase jocuri online virtuale? Plz spuneti-mi-le.

Răspuns Câştigător
| Yuki156 a răspuns:

Cel mult mie imi place OurWorlud.
Incearcal daca vrei.

3 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Cele mai frumoase jocuri online "virtuale"(->pleonasm) sunt cele care iti plac tie... Cauta pe net si vei gasi ceva ce sa iti placa, depinde ce gusturi ai...

P. S. Google is your friend!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmarama

| melisa83300 a răspuns:

Ei bine, Dayanera, eu stiu un joc in care iti faci ca personaj un pinguin.Cand til creezi pinguinul pentu inceput trebuie sa ii pui un nume, apoi culoarea pinguinului, apoi trebuie sa scrii adresa de mess, apoi parola. Mie imi place mult ca poti sa fi agent secret.Joculse numeste club penguin. Sper sati placa jocul.