| DenqOO a întrebat:

-Care sunt cele mai interesante, importante canale pe Youtube pe care le urmăriți?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

HGV Driver sunt eu - ivan constantin unu cu cearcane - vehicles99 incepe sa faca replay la continut - adrian truckerboy ma face sa rad cand se enerveaza

| AvalohAlyn a răspuns:

Îmi place să mănânc.
laughing
Glumeam, pai debex cele care vorbesc de anumite subiecte din cultura generala sau chestii interesante gen documentar gen atenție cad mere sau jokerul virtual sau canalul blogul Claudiei Mesea Paraschivescu..imi plac mult canalele care povestesc subiecte variate din viața, lumea înconjurătoare, subiecte de interes actuale dar și alea de mister și teorii misterioase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bald and bankrupt
Harald Baldr
Buhnici
Tiberiu si cornel
carwow
Si alte canale de travel si auto.

| Sofer a răspuns:

Andy Popescu
Andrei Cosmin
1 minut de ras
Conacu
Sucre
Si mai sunt și alții.

| CostinAlamariu a răspuns:

Jay Dyer

| oglindasultanului a răspuns:

Eu ma uitam numai la video care vorbeste despre viitor, cred ca in afara de alea doar muzica/filme am vazut pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualized.org
Natural hypertrophy
Cole Hastings
Elisha long
AlphaDestiny
BoxingPlus
Rom Wills
Stephiscold
Beardtube