| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai stupide ambiții pe care le-ați văzut la alții?

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hyacinth):

Măcar am făcut asta doar o zi. sad
Şi nu o făceam dacă el nu îmi ştergea chestiile alea, că de restul banalităților pe care mi le-a şters nu-mi pasă.

Ipocrit mic ce eşti. love struck
Aşa tare te-am supărat azi? sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hyacinth):

Dar să-ți faci un obicei în a băga râcă aiurea între nişte oameni care se înțeleg scornind tot felul de chestii cum ți se pare? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hyacinth):

Tocmai ai recunoscut că umbli cu două conturi deodată.Mor.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar vrei sa scoti raspunsuri logice de la un om care e bolnav? Misuna de pe N conturi, personalitati multiple, pai asta daca se duce la un control simplu o sa fie definitia bolilor psihice ca in manualele de psihiatrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Lasă-l în pace. Mititelul e supărat pe mine că ți-am luat oarecum apărarea azi. sad

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate pentru el/ea sau ce rahat o fi, si-a ales prost persoanele la care sa vina ca sa scoata informatii ))) nu ca ar avea unde sa se duca. Si cu asta vrea sa inchei subiectul, omul e terminat din toate punctele de vedere si obsesia pentru anumite persoane ii tina viata pe loc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Îi lipseşte simțul penibilului cu desăvârşire. sad
Nu ştiu unde voia/vrea să ajungă cu toate astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hyacinth):

"Doar am răspuns la întrebare
Treaba ta ce filme îți dai mai departe"
Bine, dacă spui tu...

Vezi că ceea ce ai făcut tu şi încă faci aici e de o mie de ori mai trist, stupid şi penibil decât ceea ce am făcut eu în ziulica aia. rolling on the floor

Doamne, şi când mă gândesc că te-am lăsat să-ți spui şi tu varianta de poveste şi ți-am dat timp să te explici.Mă simt prost acum chiar şi pentru fărâma aia minusculă de încredere pe care ți-am oferit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii și faima+mașini scumpe și case de lux.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hyacinth):

"Ce fac? rolling on the floor Nu sunt eu Dormeo daca asta vă imaginați"
Nu,sigur că nu eşti.

Nu e vorba de ceea ce ai făcut zilele astea de pe contul Dormeo, e vorba de ceea ce ai făcut de pe contul ăsta al tău, în special, pentru că ai mai venit cu unul după, la mine în privat.Şi nu sunt prima persoană cu care faci asta.

| Dormeo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu esti cam mare pentru TPU? O iei pe urmele lui drimero cu someria?

| Dormeo a răspuns:

Ma confunzi rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

Familie + copil avand restaurant in Spania...cine dracu sa faca familie cu autistul asta? isi face conturi doar ca sa para ca are prieteni : ) ) )

| Drimmero a răspuns:

Ceva si de trafic de droguri, ce viseaza pramatia asta, nu am dubiu ca nu ar fi suferi de schizofrenie.

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Spania rolling on the floor)) nu stiu ce fumati dar schimbati ca e nasol

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Astea sunt balariile pe care le ziceai de-a lungul vremii. Ca iti e rusine cu ele e partea a 2-a.

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Ma confunzi rolling on the floor nu mai merge excelul?

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Si mie mi-ar fi rusine daca as fi tu, iti inteleg negarile.

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Mie mi-ar fi rusine sa fiu tu, dar grandomania nu o inteleg rolling on the floor) sper ca e de fatada

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Nu ai unghii de pus la cliente si te retin?

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pun unghii, dar degeaba ai rade de asa ceva fac fetele alea intr-o zi cat nu faci tu nici intr-o saptamana rolling on the floor)))

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Florareasa?