| denisa_2911 a întrebat:

Care sunt defectele cele mai mari care nu ati vrea sa le aiba prietenul/a voastra?(atat fizic cat si psihic)

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, fizic...nu stiu, nu mi-ar placea sa fie cracanat, urechiat, si cu dintii stricati, si care sa nu aibe o igiena adecvata...
Psihic, sa nu fie posesiv si exagerat de gelos, si sa nu fie mincinos si obraznic.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fizic, nu comentez
Psihic sa nu aiba aceleasi defecte ca si mie:pisalog, ingrijorat mereu, dur cand e nervos, incapabil sa isi exprime sentimentele

| User a răspuns:

Uratenia si prostia.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Salut! pai fizic totusi sa aiba un aspect ingrijit, sa se ocupe de igiena sa si psihic sa nu devina posesiv sau sa imi vorbeasca urathappy

| 4ÐuTz a răspuns:

Fizic: nu mi-ar placea sa aiba dinti stricati si psihic : sa nu fie nesimtit