| LeeMinHo00 a întrebat:

Va plac fetele/baietii timizi? De ce?
Cum e fata/baiatul "perfect" in viziunea voastra?
Atat fizic cat si psihic.

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Baietii timizi ma intereseaza... putin spus deloc.
Fizic...hm,imi pasa, dar nu foarte mult.Inalt,par lung, ochi albastri.Trebuie neaparat sa fie inalt, am alergie la cei scunzi.
A, si tenul curat, urasc oamenii cu bube.
Uite, cum sa nu-l iubesti?:))
http://img96.imageshack.us/img96/5417/l9a6ed0fd831948eaae43e3.jpg
Sa fie inteligent si sa ma iubeasca.
Cam atat, nu prea ma pricep sa descriu asa ceva.

| Vans a răspuns:

Cât mai simplu. Să fie înalt şi să nu fie gras. Nu-mi pasă de culoarea ochilor, lungimea părului sau alte căcaturi de-astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Nu.
2)C-așa.
3)Chel, musculos, glumeț, stabil psihic cât și financiar.

| AnimatedSignature a răspuns:

Mă interesează o fată cu simţul umorului, să ţină la mine, să mă iubească, să nu aibe un altul, etc.
Să nu fie grasă, nu înaltă,.
Nu mă interesează ce culoare au ochii, părul... etc, ce mărime au sânii, fundul,...

| contαbαndonαt a răspuns:

Cel mai mult imi plac cei mai old school, cel mai simplu.Si, de ce nu, sa aiba un dezvoltat simt al umorului, fara a da-o in penibil, vulgar, cliseu etc.

| Maddaaaaaa a răspuns:

Hmmm... nu imi plac baietii timizi deloc. Cum ar fi sa iesi cu un baiat mai timid de fel si sa nu ai ce discuta cu el, sa vorbesti doar tu? Din contra, imi plac cei mai indrazneti, mai tupeisti dar fara sa dea in nesimtire. Baiatul perfect laughing nu cred ca exista asa ceva dar in fine. Baiatul perfect este baiatul: care in fiecare dimineata imi lasa un mesaj, care ma iubeste si are grija de mine, ma cearta atunci cand gresesc, are grija sa ma faca sa zambesc mereu, ma face mereu sa rad, imi este aproape atunci cand am nevoie si nu se desparte de mine fix atunci cand am cea mai mare nevoie de el ), fizicul thinking sa arate cat de cat bine, dar cel mai mult conteaza sa ne intelegem