| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt diferentele dintre berea cu alcool si berea fara alcool? Poate sa iti fie rau de la cea fara alcool?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia fara alcool e mai buna la gust simti ce e bere adevarata. Barbatii sant innebuniti dupa amarul ala de alcool chimic care e artificial. E si fara alcool fara gust de lamaie

| Sofer a răspuns:

Pai e simplu diferenta la gust ca nu e la fel ca cea cu alcool... berea fara alcool e ca femeia care nu face oral. laughing

| SG1995 a răspuns:

Diferența de gust, e alcool-ul, nu se simte deloc în gust de-aia poate părea puțin seacă.
Nu, de la berea fără alcool nu mi s-a făcut rău, dar berea cu lămâie pe de altă parte e o combinație de rahat.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cred ca iti poate fi rau de la aia cu alcool. Eu o consider mai buna pe cea fara.

| Lorennn a răspuns:

Berea fara alcool e simplu nu are alcool deci nu iti poate face rau in general e cea cu lamaie si cea cu alcool depinde in cata cantitate bei ca sa iti faca rau laughing

| Nicusor066 a răspuns:

Daca consumi, bere fara alcol in cantitati destul de mari, evident ca iti poate afecta

| PascuAndrei2330 a răspuns:

Berea fără alcool zici că e o bere normală care a stat in pahar câteva zile neatinsă. Dacă vrei fără alcool ia-ți cu. lămâie, nu se simte gustul de poşârcă