| Arakiss a întrebat:

Va place berea fara alcool?

Răspuns Câştigător
| ForeverAlone97 a răspuns:

Aia nu se poate numi bere

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Berea fara alcool este ca nunta fara lautari.

| cristi202 a răspuns:

E ca femeia fara suflet...

| RAY a răspuns:

Nu beau bere deloc, dar daca e sa beau prefer neagra, e mult mai sanatoasa ca cea blonda

| Hammurabi a răspuns:

Mie îmi place că n-am încotro.
Dar e ca și cum te-ai uita la un film p0rno la radio. laughing)))))

| SG1995 a răspuns (pentru Hammurabi):

Suferi de boli nervoase/neurologice? Ce marcă ți se pare mai bună? Ps. Și eu consum doar bere fără alcool.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu te lasa iubita? spune-i sa bea ea si apoi sa te alapteze direct de la sanii ei cu bere

| Hammurabi a răspuns (pentru SG1995):

Nu sufăr de nimic, dar merg permanent cu mașina.
Sunt dependent de băuturi acidulate. Am renunțat acum 3-4 ani la Pepsi și CocaCola și beau doar bere fără alcool.
În România beau Stella Artois, iar aici beau Kaliber (asta n-o găsesc în RO) e o bere cu o aromă puternică de malț copt.

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

"sâni cu bere"?
Man, du-te și f*** ceva, că o iei pe SF. laughing))

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Care barbat nu ar avea? asta ar fi visul perfect al barbatilor, bere plus sanii, da eu astept o robotica care sa imi implineasca fantezile tehnologice laughing in timp ce tu ramai tot la iubita ta clasica

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate. Eu n-o să pot să-i fac upgrade. laughing))

| SG1995 a răspuns (pentru Hammurabi):

Am, eu am încercat Tuborg, Heineken și Golden Braw, care e aparent cea mai bun din câte am băut până acum. Deci sunt curios ce calitate are Stella.

| cristi202 a răspuns (pentru Hammurabi):

Ei, chiar asa? happy happy happy

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.

| Dismally a răspuns:

Nu, prefer sa beau apa / suc, orice altceva.

| PumpkinDoll a răspuns:

Mai bine beau suc