| LoveForShania a întrebat:

Care sunt emisiunile voastre preferate. si de pe ce program?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cronica carcotasilor - prima tv
si cam atat. in rest fotbal, politica, stiri.

| nobody_9468 a răspuns:

Carcotasii-prima tv
povestiri d' noapte-acasaa
fenomene stranii, miami ink, cum se fabrik?, marturisiri socante, etc-discovery
baftahappy

| iri a răspuns:

Emisiunea "Smiley TV" de pe postul Gsp TV cu Catalin Oprisan :-)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Multe deci. Dansez pentru tine, protv. fear factor, sport.ro...te pui cu blondele antena1...schimb de mame primatv, si altele.

| Oktavian a răspuns:

Emisiunile mele preferate sunt "Te pui cu blondele";"Cinta daca poti" pe canalul...antena1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Mtv-emisiunea PARENTAL CONTROL
de la 20:30... ii super