| Unique a întrebat:

Buna tuturor, care sunt emisiunile voastre preferate? Sau carti pe care le cititi? Preferabil amandoua!

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Emisiunea mea preferata e "In puii mei."

Ma mai uit si pe la Te pui cu blondele.happy

Si cartea preferata e La medeleni, e cartea copilariei meleewinking

Dar preferata o sa fie cartea Amurg de stephenie meyer.happy

Ale tale?thinking

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ultima carte citita a fost : '' M-am hotarat sa devin prost ''. Nu a fost cea mai buna citita dar nu a fost deloc rea. Inainte ma uitam la Cap si Pajura. Acum nu prea ma uit la televizor. Cand si cand mai prind cate un episod Seinfeld.

| Tourniquet a răspuns:

Salutt >_<
Emisiunile mele TV preferate : Mondenii, Divertis Show, Schimb de mame.
Cartile preferate : Jules Verne - Doctorul Ox, Insula misterioasa, si povestile de Ion Creanga love struck.
Pa, pa

| gabryel a răspuns:

emisiuni... la sueta cu Bahmu, Sa te prezint parintilor, In puii mei, divertis, etc, iar decat o carte mai bine prefer o femeie...

| Fifylici a răspuns:

Nu am o emisiune preferata
dar in schimb cartea mea preferata este Adio Amoruri! de Joshua Harris!
este o carte exceptionala si vorbesti in exclusivitatea despre probleme adolescentilor

| Petronela a răspuns:

Buna! Copiii contra parinti-emisiune si toate seriile amurg-carti

| zepssy a răspuns:

Orice carte de Jean Paul Sartre e o carte buna de citit. Este un autor fenomenal. "Cu usile inchise" este preferata mea!

| Asdfghshds a răspuns:

In gura presei M. Badea
Fear and Loathing in Las Vegas de Hunter S. Thompson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In puii mei.
Jurnalele Vampirilor.